Contacteer ons


Eekhout Academy

KU Leuven Kulak Kortrijk
Etienne Sabbelaan 53 - bus 7642
8500 Kortrijk

Tel. O56 24 61 82

info@eekhoutacademy.be

Ondernemingsnummer: 0414.256.415

Het secretariaat bevindt zich in gebouw B, lokaal B424.
Elke werkdag bereikbaar tussen 8 u. en 17 u.;
behalve op vrijdag tot 16 u.

Wim Simoens

Directeur en Internationalisering
wim.simoens@eekhoutacademy.be

Tine Scherpereel

Programmacoördinator 

T. +32 475 41 77 73
tine.scherpereel@eekhoutacademy.be

Laura Deschuymer

Administratie, logistiek en catering
T. 056 24 64 67 laura.deschuymer@eekhoutacademy.be

Gino Vanherweghe

Stafmedewerker en nascholer ICT 

T. +32 496 33 55 34 gino.vanherweghe@eekhoutacademy.be

Laurence Vermeersch

Ankerfiguur SO

T. 056 24 61 82
laurence.vermeersch@eekhoutacademy.be

Charlotte Depoorter

Ankerfiguur BaO en Internationalisering

T. 056 24 60 63
charlotte.depoorter@eekhoutacademy.be