Contacteer ons


Eekhout Academy

KU Leuven Kulak Kortrijk
Etienne Sabbelaan 53 - bus 7642
8500 Kortrijk

Tel. O56 24 61 82

info@eekhoutacademy.be

Ondernemingsnummer: 0414.256.415

Het secretariaat bevindt zich in gebouw B, lokaal B424.
Elke werkdag bereikbaar tussen 8.00 u. en 17.30 u.;
behalve op vrijdag tot 16.30 u.

Peter Van de Moortel

Directeur

T. +32 477 48 88 52
peter.vandemoortel@eekhoutacademy.be

Dirk Debuysere

Projectmedewerker

T. +32 477 19 02 83
dirk.debuysere@eekhoutacademy.be

Pieter Chlarie

Stafmedewerker BaO & BuO 

T. +32 473 89 53 97 
pieter.chlarie@eekhoutacademy.be

Tine Scherpereel

Stafmedewerker SO 

T. +32 475 41 77 73
tine.scherpereel@eekhoutacademy.be

Wim Simoens

Senior International Officer

T. +32 486 62 87 48
wim.simoens@telenet.be

Gino Vanherweghe

Stafmedewerker en nascholer ICT 

T. +32 496 33 55 34 gino.vanherweghe@eekhoutacademy.be

Laurence Vermeersch

Administratief aanspreekpunt voor SO
T. 056 24 61 82
laurence.vermeersch@eekhoutacademy.be

Charlotte Depoorter

Administratief aanspreekpunt voor BaO
T. 056 24 60 63
charlotte.depoorter@eekhoutacademy.be

Daphné Mervielde

Administratie, logistiek en catering
T. 056 24 61 88
info@eekhoutacademy.be

Amélie Desmet

Administratief aanspreekpunt voor niveauoverstijgend en ICT onderwijs
T. 056 24 60 86
amelie.desmet@eekhoutacademy.be